استخرهای خانگی و خصوصی

استخرهای خانگی و خصوصی

طراحی و ساخت استخرهای عمومی و خصوصی، استخرهای روباز و سرپوشیده، استخرهای کف متحرک، استخرهای بی پایان، پارک آبی، حمام های سنتی
به طور کلی، ابعاد استخرهای خصوصی کوچکتر از استخرهای عمومی در نظر گرفته می‌شود. استخرهای خانگی و خصوصی معمولا در ابعاد m*9.6m(16ft*320ft)4.8تاm*12m(20ft*40ft)6 ساخته می شوند، در حالی که استخرهای عمومی معمولا از m(82ft) 25 کمتر نیست. البته این ابعاد اکثرا در استخرهای عمومی و مجموعه‌های ورزشی مورد توجه قرار می‌گیرند و در استخرهای خانگی عملاً هیچ محدوده مشخصی چه از نظر شکل و چه از نظر ابعاد وجود ندارد و با توجه به نیاز مشتری و محدودیت‌های فضا استخر مورد نظر در شکل و اندازه‌ی دلخواه مشتری طراحی و ساخته می‌شود.
استخرهای خصوصی را می توان در دو نوع دائمی و یا موقتی ساخت. استخرهای موقتی که پایین‌تر از سطح زمین قرار می‌گیرند را می‌توان در فصل زمستان جمع کرد و دوباره در فصل تابستان در محل خود مستقر نمود. اما استخرهای دائمی پس از نصب در موقعیت مورد نظر قابلیت جابجایی ندارند. البته در مورد استخرهای فایبرگلاس پیش ساخته این امکان وجود دارد که با جدا کردن استخر از موقعیت نصب شده آن را به محل جدید انتقال داد.

error:
WhatsApp تماس با Whatsapp